Oblékáme vás 32 let

V roce 1990 jsme původně zakládali firmu, která se věnovala velkoobchodu s textilními materiály. Po založení firmy a krátkém provozu jsme začali z materiálů vyrábět dámské oděvy a založili jsme první maloobchodní prodejny. 

V současné době se zabýváme výhradně výrobou dámské konfekce a maloobchodním prodejem oděvů. Vzhledem k tomu, že se jedná o konfekci, nabízíme úpravy přímo na vaši postavu. Pro stálé zákaznice zhotovujeme úpravy oděvů zdarma.  

Ušijeme pro Vás office firemní oblečení na zakázku. Vyberete si typ oblečení podle vzorků, změříme Vás, nebo Vaše zaměstnance a v dohodnutém termínu dodáme hotové kostýmy do kanceláří, nebo recepcí. Šijeme na míru převážně dámské kalhotové a sukňové kostýmy, halenky, trika, šaty a kalhoty.  Nabízíme také netradiční modely pracovního oblečení pro zdravotnický personál do soukromých ordinací.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem: elenstankova77@gmail.com , nebo na tel. 00420 724 740 657

Najdete nás v Pardubicích na Palackého třídě 1930, hned u nadchodu z Paláce Pardubice. 

Snažíme se řídit heslem: "Pro Váš dobrý pocit..."  Věříme, že se nám daří zpříjemňovat Vám každý den tím, že se cítíte v našich modelech opravdu příjemně a pohodlně.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám, ať se Vám ve všem daří, 

Vaše Elena Stanková, majitelka firmy ELBA   

 

hdfghdfghdfgh