Lekce stylingu - elegantní, nebo neformální styl?

     Dnešní rychlá doba nás nutí k tomu, abychom se oblékaly jednoduše a prakticky. Nemáme moc času na složité outfity. Pokud se chystáme na nějakou akci typu svatba, promoce, nebo nějaké oslavy, většinou se snažíme pořídit si univerzální oblečení, které lze nosit do práce, ale i tzv. „do divadla“.

Záleží, jaké máte zaměstnání. Pokud pracujete někde, kde často jednáte se zákazníky, přizpůsobujete svůj šatník klasickému stylu. 

Na jednání není vhodné obléknout se do romantických šatiček. Máme v nabídce tzv. business šaty - na fotografiích v ukázkách. Přes všechny změny, které probíhají v nestálých módních trendech, zůstávají v módě

Kostýmy. Upravují se jejich materiály a střihy. Jsou projmutější, ramena a rukávy užší, všechno se přizpůsobuje postavě. Už se neschováte do kostýmu jako do krabice, jako tomu bylo dříve. V nabídce máme víc druhů kalhotových, sukňových, ale také šatových kostýmů. Pokud si pořídíte kostým, dostanete do šatníku mnohem více druhů oblečení, protože sako se dá jednoduše kombinovat s džínami, nebo s jinými částmi vašeho šatníku. Zvlášť, pokud si pořídíte kostým v neutrální barvě.   

Na jednání volíme spíše neutrální barvy. Pokud vám záleží, jak vás bude protějšek vnímat při schůzce, volte světlejší barvy. Nejoblíbenější barvou na světě a zvlášť u mužů je modrá. Ale například v létě je škoda nezlepšit si náladu pestrými barvami. Barvy tak můžou naladit i okolí a pak stačí jen přidat úsměv a vše jde pak jako po másle…

Pokud nepotřebujete klasické oblečení, není nic jednodužšího. Váš outfit může být sportovní. Naše prodejna nabízí německou značku KennyS, která se zaměřuje na mladou sportovní módu. Od nich máme každý měsíc novou kolekci vždycky v jiné barevné kombinaci. Nabízíme džíny a džínové kalhoty, mikiny, svetry, různá trika a šaty například s kapucí, které se nosí také ke kalhotům. Pro podzim zimu 2022/23 máme od zeleno bílo černou kolekci KennyS. Můžete se na ni podívat na fotografiích. Také my pro vás šijeme sportovní střihy šatů, které lze nosit také k teniskám. Na fotografiích v ukázkách jsou takové šaty v červené a černé barvě. 

Přeji vám, ať se cítíte ve všem, co máte na sobě příjemně a ať vaše oblečení zdůrazní vaše přednosti a naladí pozitivně nejen vás, ale všechny, koho potkáváte.

Vaše Elen Stanková