Lekce stylingu - Jak rozdělit svůj šatník podle základů

Co si dneska vezmu na sebe?

Otázka, která se vrací den za dnem, i když máte plnou skříň.

Jak ale nezahltit skříň a vždycky vědět, „co na sebe“? Důležité je mít ve skříni takzvané základy, tedy denní modely, které už dávno ve své skříni máte.

Patří k nim:

1.Klasické dobře padnoucí černé(jiné tmavé) kalhoty jako základ outfitu. Když k nim přiberete ty správné doplňky, spustíte módní explozi (pro sportovní styl patří k základům samozřejmě džíny (nebo jiné kalhoty džínového střihu)

2.Klasickou sukni- nejlépe v tmavé barvě – pokud nemáte úzké boky. Pokud ano, může být ve světlé základní barvě, jakou je třeba šedá, nebo béžová. K nim se totiž hezky kombinuje jakákoli barva halenky, nebo trika.

3.Ke kalhotům a sukni je nejlepším základem bílá halenka.. Outfit s bílou halenkou je vhodný na jakoukoli příležitost. Můžete ji obléknout k džínám a budete vypadat skvěle.

4.Pro případy, že vás budík ráno nevzbudí včas, mějte v šatníku ověřenou kombinaci jednoduchého svetříku, nebo trika a kalhot, nebo sukně.

5.Dalším základním kouskem, který zůstává v módě již několik generací, je klasické sáčko. Je vhodné , pokud chcete vzbudit seriózni dojem (různá jednání, schůzky). Kromě toho Vám dokonale srovná vaši postavu. Kalhoty a sáčko patřily k základním outfitům, které prosazovala Coco Chanel. Tradiční střh sak vycházel vždycky z pánských střihů. Až Armani vypasoval v roce 1975 jejich střihy a v současnosti známe především jejich„slim“ střih. V současnosti je k dispozici velký výběr různých i sportovních střihů.

6.Posledním základním kouskem, který nesmí chybět ve vaší skříni, jsou šaty malé černé - koktejlky. Ty nás zachrání kdykoli a kdekoli.

Pokud máte ve své skříni základní nadčasové kousky, stačí je už jen doplňovat modely, které jsou moderní a nápadité.

V naší prodejně najdete velký výběr takzvaných "základů", ale také doplňující modely. U základů se vyplatí investovat do kvalitních materiálů, protože se nosí déle, než nějaké výstřelky módy a musí v našem šatníku vydržet a vypadat stále jako nové. 

Těšíme se na Vaši návštěvu, Vaše Elena Stanková